آخرین خبرها
خانه < گروه محصولات < برد هوشمند , بردهوشمند < هوشمند سازی شرکت پترو کاران پویا

هوشمند سازی شرکت پترو کاران پویا

برد هوشمند پترو کاران

برد هوشمند پترو کاران

درباره شرکت پترو کاران پویا

شرکت پترو کاران پویا  با تکیه بر تجربه طولانی مدیران خود که سالیان زیادی از عمر خود را در عرصه های بین المللی تولید ، تامین و توزیع کابل های خاص صرف نموده اند و با بهره گیری از امکانات انبارهای متعدد در ایران علی الخصوص در تهران و منطقه آزاد اقتصادی عسلویه و همچنین دفتر منطقه امارات متحده عربی در دوبی و حضور در نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی سعی در رشد روز افزون دارد .

تجهیزات هوشمند سازی شرکت پترو کاران پویا

شرکت پتروکاران اقدام به خرید دیتا پرژکتور هیتاچی مدل 251 بهمراه برد اینترکتیو آی برد نموده تا با برگزاری جلسات و کلاسهای آموزشی خود در ارتقا سطح دانش مجموعه و پیشبرد اهداف تیمی اقدام نماید.

دستگاه دیتا ویدئو پرژکتور هیتاچی EX251N دارای پورتHDMI با قدرت تفکیک تصاویر 1024 در 768 است.

دارای پورت شبکه و ورودی خروجیهای مناسب و کافی همراه زوم دیجیتال و کیستون کارکشن اتوماتیک میباشد.

دستگاه برد الکترونیکی هوشمند آی برد تکنولوژی دیگری است که همراه دیتا پرژکشن هیتاچی برای برگزاری جلسات تعاملی با ارائه گزارشات و آموزش استفاده میشود. شرکت پتروکاران با ستفاده ازاین محصولات نسبت به تقویت کادر خود در پرورش پرسنل فنی و بازرگانی خبره تلاش مینماید.

در صورتیکه علاقمند به تجهیز کلاس و سالنهای سازمان خود هستید با کمک مشاوران شرکت مهندسی نوآوران بهترین ها را انتخاب کنید.

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

ویدیو پروژکتورهای هیتاچی دارای یکسال گارانتی دستگاه، شش ماه لامپ و سه سال خدمات پس از فروش همچنین اسمارت برد iBoard   دارای یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق میباشد.