آخرین خبرها
خانه < گروه محصولات < ديتا پروژكتور , دیتاپرژکتور < نصب و راه اندازی دیتا پروژکتور دانشکده پرستاری و مامائی دانشگاه علوم پزشکی تهران

نصب و راه اندازی دیتا پروژکتور دانشکده پرستاری و مامائی دانشگاه علوم پزشکی تهران

دیتا پروزکتور دانشگاه علوم پزشکی

درباره دانشکده پرستاری و مامایی

رسالت دانشكده پرستاري و مامايي دانشگاه علوم پزشكي تهران بعنوان نماد آموزش عالی پرستاري و مامايي کشور، بسترسازی برای تامين خدمات مطلوب به ذينفعان در ابعاد پايه اي رشته شامل آموزش، پژوهش، مديريت، خدمات باليني و جامعه نگر، با محوریت فرهنگ اسلامی ایرانی مبتنی برمعنویت، اخلاق و رفتارحرفه ای از طریق تربیت نیروی انسانی خردورز، با صلاحیت، نوآور و علاقمند به رشته و در راستاي حركت در مسير دانايي محوری سند چشم انداز 1404 جمهوري اسلامي ايران و نقشه علمی دانشگاه علوم پزشكي تهران در سطوح ملی منطقه ای و بین المللی می باشد.

پروژه نصب و راه اندازی  ویدئو پروژکتور هیتاچی دانشکده پرستاری و مامائی

کارشناسان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق  با توجه به درخواست این دانشکده جهت سالن انتظار یکی از مراکز پزشکی زیر مجموعه دانشکده پرستاری نسبت به نصب و بهره برداری از دیتا پرژکتور هیتاچی  و پرده نمایش نمودند. افرادیکه در این سالن در انتظار دیدار پزشکان مورد نیاز خود هستند از تصاویر با کیفیت به نمایش در آمده در این محل با تکنولوژی منحصر بفرد ویدیو پروجکشن  هیتاچی استفاده خواهند برد.

 

برخی از مشخصات دیتا پروژکتور هیتاچی مدل CP-EX251N

این مدل از ویدیو پرژکتورهای هیتاچی دارای 2700 انسی لومنز شدت روشنایی و یکی از پرفروش ترین مدل های  سالهای اخیر میباشد. ازاین پرژکتور میتوان از 30 تا 300 اینچ تصویر با کیفیت دریافت کرد. کنتراست این دستگاه 2000 به 1 میباشد و تا فاصله ده متری نیز بهترین تصویر را بنمایش میگذارد.یکی از موارد استفاده این دستگاه در مراکز آموزشی و دانشگاهی است .

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

دیتا پروژکتور های هیتاچی دارای  یکسال گارانتی دستگاه، شش ماه لامپ و سه سال خدمات پس از فروش شرکت نوآوران تحقیق میباشند.