آخرین خبرها
خانه < گروه محصولات < ديتا پروژكتور , دیتاپرژکتور < تجهیز مجتمع پتروشیمی خارک به دیتا پروژکتور هیتاچی

تجهیز مجتمع پتروشیمی خارک به دیتا پروژکتور هیتاچی

دیتا پروژکتور پتروشیمی خارک

درباره مجتمع پتروشیمی خارک

مجتمع پتروشیمی خارک در ابتدا تحت عنوان شرکت سهامی شیمیایی خارك جهت بازیافت پروپان، بوتان، نفت و گوگرد از گازهای استحصالی چاه های حوزه نفتی فلات قاره ایران با مشارکت پنجاه- پنجاه بین شرکت ملی صنایع پتروشیمی و شرکت آمریکایی آموکو با سرمایه ای معادل 900 میلیون ریال تاسیس شد.مجتمع پتروشیمی خارك در جزیره خارک واقع است. این جزیره با بافتی مرجانی همچون کاسه سنگ پشت از شمال غربي خلیج فارس سر از آب بیرون آورده است. جزیره خارک حدود 57 کیلومتری شمال غربی بوشهر واقع و از لحاظ تقسیمات کشوری از توابع این استان محسوب می شود.جزیره خارک بواسطه موقعیت و عمق مناسب دریائی، مکان مناسبی برای صدور نفت و محصولات پتروشیمی بحساب می آید و از این جهت از اهمیت والایی برخوردار است.

مجتمع پتروشیمی خارک نسبت به تجهیز یکی از سالنهای خود اقدام به خرید  یک عدد ویدئو دیتا پروژکشن هیتاچی مدل EX251N ویک عدد برد هوشمند 82اینچ iBoard نمود.

برخی از ویژگی های ویدئو پروژکتور هیتاچی مدل EX251N

در جلسات برگزار شده در این سالن امکان استفاده از 2700 انسی لومنز روشنایی با 8000 ساعت عمر لامپ استفاده نمود. دیتا پرژکتور هیتاچی 251 دارای شبکه وایرلس است و پورت اچ دی ام آی را ساپورت میکند. شفافیت تصویر در این مدل 2000 به یک است .

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و دریافت مشاوره آنلاین میتوانید از وبسایت شرکت مهندسی نوآوران اقدام نمایید. مشاوران آنلاین ما در ساعات اداری به شما کمک خواهند کرد.

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

ویدیو پروزکتورهای هیتاچی دارای یکسال گارانتی دستگاه،شش ماه لامپ و سه سال خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق میباشند.