آخرین خبرها
خانه < راه کارهای موردی < پروژه لابراتوار آموزشی مجتمع آموزشی فنون اهواز

پروژه لابراتوار آموزشی مجتمع آموزشی فنون اهواز

لابراتوار گلسمیت اداره آموزش مناطق نقت خیز اهواز

نصب و راه اندازی لابراتور چند منظوره مجتمع آموزشی فنون اهواز

این مجتمع آموزشی با هدف کمک به بهبود و ارتقای کیفیت آموزش، با بهره گیری از مشارکت کارشناسان و صاحب نظران آموزش و استفاده از روش های علمیاقدام به خرید سیستم لابراتوار آموزشی 24نفره کلسمیت نموده است . لازم بذکر است سازمان مناطق نفت خیز جنوب در سال 93 اقدام بخرید یک ست نرم افزار 24 نفره نموده بود که در پی استفاده و رضایت آن سازمان زیر مجموعه آنها یعنی مرکز آموزش ذکر شده نسبت به تجهیز سازمان خود  اقدام نمود.

این مجتمع آموزشی در راستای اهداف فوق  و همچنین  آموزش دروس مدیریت، زبان به کارکنان شرکت نفت از لابراتوار چند منظوره آموزشی کلسمیت استفاده میکند.

برای تجهیز این کلاس نیاز به 24 عدد سیستم کامپیوتر جهت دانش پژوهان و یک سیستم جهت استاد – 25 عدد هدست مخصوص – تجهیزات شبکه مورد نیاز خواهد بود که این فرایند با نصب نرم افزار کلسمیت قابل بهره بردای و استفاده است.

شایان ذکر است در صورتیکه سازمان شما کامپیوتر و دیگر تجهیزات مورد نیاز با استاندارد تایید شده را دارا باشد  امکان استفاده از آنها در پروژه امکان پذیر است.

  برخی ویژگی های نرم افزار کلسمیت

این نرم افزار امکان ارائه بهترین ابزار آموزشی روز دنیا و همچنین لایسنس لایف تایم نرم افزار کاملا ایرانی جهت ایجاد جذابیت برای دانش پژوهان را داراست.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید از سایت تخصصی www.eclassmate.ir بهره مند گشته یا باهماهنگی کارشناسان این شرکت از مشتریان ارائه شده درصد رضایتمندی از محصول را جویا گردید.

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

شرکت مهندسی نوآوران تحقیق ۱ سال گارانتی نرم افزار، قطعات سخت افزار و تجهیزات جانبی، نرم افزار و ۱۰ سال خدمات پس از فروش را در نظر گرفته است.