آخرین خبرها
خانه < راه کارهای موردی < پروژه سیستم کنفرانس سازمان میادین و سازماندهی مشاغل اصفهان

پروژه سیستم کنفرانس سازمان میادین و سازماندهی مشاغل اصفهان

سیستم کنفرانس رستمومنت سازمان مشاغل اصفهان

درباره سازمان میادین و سازماندهی مشاغل اصفهان

شهرداري اصفهان در سال ۱۳۶۷ در اجراي بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداريها با هدف انتقال مشاغل مزاحم شهري به نقاط مناسب خارج از شهر، مؤسسه ساماندهي صنايع و مشاغل شهرداري را ايجاد نمود و متعاقب آن در سال ۱۳۷۷ به استناد مصوبه وزارت كشور مؤسسه مورد نظر با سازمان ميادين ميوه و تره بار ادغام و تحت عنوان سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري زير نظر مديريت واحد فعاليت خود را با هدف ايجاد تسهيلات لازم در امر تهيه و توزيع ميوه و تره بار و فرآورده هاي كشاورزي با اولويت حمايت از توليد كنندگان و همچنين سامان دادن به مشاغل شهري با رعايت طرحهاي جامع و تفضيلي دنبال مي نمايد

نصب و راه اندازی سیستم کنفرانس سازمان میادین و سازماندهی مشاغل اصفهان

سازمان میادین جهت تشکیل جلسات خود، سالن کنفرانس خود را به سیستم کنفرانس صوتی پانزده نفره رستمومنت مدل  RX-2700  مجهز نمود.

سیستم های کنفرانس صوتی شرکت نوآوران

برای تجهیز یک سالن کنفرانس نیاز به سیستم کنفرانس، تجهیزات صوتی، تجهیزات تصویر برداری و پخش تصویر جلسات خواهید بود. شرکت مهندسی نوآوران ارائه کننده سیستم های کنفرانس  Restmoment & TOAمیباشد که با قابلیتهای فنی منحصر بفرد امکان برگزاری جلساتی با کیفیت مناسب را مهیا میسازد. قیمت مناسب سیستم کنفرانس رست مومنت از مزایای این سیستم است که با کیفیت خوب و کارا بودن سیستم همراه شده است. سیستم کنفرانسهای رست مومنت دارای نرم افزار تخصصی ای هستند که با نصب آن بر روی کامپیوتر امکان کنترل و ضبط تصویر و آرشیو جلسات بدون استفاده سخت افزار را دارا خواهید بود.

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

سیستم کنفرانس صوتی  Restmoment  دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق میباشد.